Certifikace a školení systému řízení

Jsme jedním z předních světových certifikačních orgánů.

DNV je jedním z předních světových certifikačních orgánů. Prostřednictvím certifikace systémů řízení a školících služeb pomáhá DNV společnostem řídit rizika, zajišťovat shodu s předpisy a udržitelnou výkonnost organizací, lidí a dodavatelských řetězců ve všech typech průmyslových odvětví, včetně potravinářského a nápojového průmyslu, automobilového průmyslu a letectví.

Certifikační služby DNV s podporou digitálních technologií pomáhají zákazníkům řídit rizika a neustále se zlepšovat. Ať už řešíte problémy v oblasti kvality, životního prostředí, bezpečnosti nebo zabezpečení, společnost DNV kombinuje technické, oborové a odborné znalosti v oblasti řízení rizik, aby vybudovala důvěru, kontinuitu a odolnost.  DNV umožňuje svým zákazníkům a jejich zainteresovaným stranám přijímat kritická rozhodnutí s důvěrou.

DNV, vedena svým cílem, chránit život, majetek a životní prostředí, pomáhá řešit výzvy a globální transformace, kterým dnes čelí její zákazníci a svět, a je důvěryhodným hlasem mnoha nejúspěšnějších a nejprogresivnějších společností na světě.

 

Discover our services

Find out our services.

 

Our organization

The organization and management team.

 

Visit our local websites

Find a local site and office near you.

 

Find our offices

Find the local office near you.

Want to know how we can support your business?

Contact us