Proces certifikace DNV

Kombinovaná certifikace

Kombinovaná certifikace je způsob, jak získat certifikát systému řízení podle více norem najednou.

Jeden integrovaný systém

Normy systémů řízení jsou často do značné míry kompatibilní, i když se týkají různých oblastí. Mnoho organizací se rozhodlo vytvořit svůj systém řízení do jednoho integrovaného systému, který pokrývá oblasti, jako je kvalita, bezpečnost a ochrana zdraví při práci a životní prostředí. Integrací několika norem do jednoho systému řízení lze eliminovat duplicitní práci.

Všechny kritické oblasti v jednom auditu

Integrovaný systém řízení vám umožní zjednodušit dokumentaci, protože nebudete muset připravovat kompletní sadu dokumentace pro každou jednotlivou normu. Ať už zvolíte tento přístup integrovaného systému, nebo vybudujete paralelní systémy řízení, které budou pokrývat jednotlivé oblasti, všechny kritické oblasti vaší společnosti mohou být hodnoceny a certifikovány v rámci jednoho kombinovaného certifikačního auditu.

Přidaná hodnota certifikace

Současná certifikace vašich systémů řízení vám ušetří čas, úsilí a investice a zároveň zvýší účinnost vašeho systému řízení. Nabízíme vám službu kombinované certifikace, která je navržena tak, aby umožnila nákladově efektivní audity s přidanou hodnotou v průběhu celého procesu certifikace. ​

Více informací

 

Systémy řízení

 

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru našich newsletter a získejte tak nejnovější informace o certifikaci.

 

Kurzy

 

Žádost o cenovou nabídku

Chcete-li získat nezávaznou nabídku zdarma, neváhejte vyplnit formulář

Kontaktovat

Poslat email